Üniversal Torna Tezgahı, en uygun fiyat ve modellerini Akbal Makina güvencesiyle inceleyin. Hemen teklif almak için iletişime geçin.

Listemizdeki üniversal torna tezgahları, çeşitli tornalama işlemleri ve iş parçalarının merkezler arasında, aynalarda, yüz plakalarında veya özel tutucularda, steaditsiz veya olmadan, işlenmesi için tasarlanmıştır.

Torna tipleri, silindirik, konik ve yüz yüzeylerinin işlenmesi ve metrik, inç, modül ve DP dişlerin kesilmesi için kullanılabilir. Makinelerin tasarımı, 1600 mm çapa, 6000 mm uzunluğa ve 7000 kg’a kadar ağırlığa sahip iş parçalarıyla yapılan işlemlerde yüksek verimlilikle yüksek hassasiyette işleme imkanı sunar.

Müşterinin isteğine göre makineler çok çeşitli aksesuarlar ve kesici takımlarla donatılabilir. En hafif veya en ağır torna tezgahını seçmek her zaman garanti ettiğimiz kaliteyi seçer.

Universal torna makinalarında ÇİN, SLOVAK, TOS ve BULGAR menşeili makineler firmamız bünyesinde bulmanız mümkündür. Standart olarak metrik çalışma sistemi, seri otomatik sistem, NORTON şanzıman arası değiştirme dişlileri, sağ veya sol taraftan support hareket kolu gibi aksesuarlar mevcuttur.

Start typing and press Enter to search