Derin Delik Delme Tezgahı, en uygun fiyat ve modellerini Akbal Makina güvencesiyle inceleyin. Hemen teklif almak için iletişime geçin.

Mastertech Derin Delik Delme Tezgahlarımız 600 mm’den 2000 mm’ye kadar delik delme kapasitesine sahip modellerden oluşmaktadır. X,Y ve Z eksenlerin oluşan Mastertech Derin Delik Delme Tezgahları, 1 mikron hassasiyet ile çalışmaktadır.

Tüm modellerimizde 6000 Rpm İş mili devri bulunur. Lineer kızak sistemine sahip olup bu sayede tek seferde sapma ve sarkma olmadan hassas bir işlem yapmanızı sağlar. Ayrıca Mastertech Derin Delik Delme Tezghalarının tüm modelleri CNC’dir.

Fiyat Teklifi Talebi

İstediğiniz makineyle ilgili teklif almak için lütfen Teklif İste butonuna tıklayınız.

Teknik Servis Talebi

Teknik servis formunu doldurup teklif almak için lütfen Teknik Servis butonuna tıklayınız.

Derin Delik Delme Tezgahı (Makinası) Nedir?

Derin delik delme tezgahı (makinası), neredeyse her metale çok derin, hassas delikler üretmek için tasarlanmış metal kesme aletidir. Derin delik delme makineleri, üreticiler için derin delik delme işlemini optimize etmek için BTA ve oluklar gibi özel aletlerin performansını sağlar.

Makineler, bu araçlar tarafından kullanılan teknolojiyi entegre etmek ve hassasiyet, doğruluk ve güvenilirlik ile derin delikler açmak için sürecin tüm yönlerini optimize etmek için tasarlanmıştır.

Derin delik delme makinaları, çeşitli boyutlarda derin delikler ve üretim seviyeleri için idealdir ve yaklaşık 20: 1 derinliğe / çapa kadar veya daha büyük oranda delikler için gereklidir. Özel derin delik delme makineleri, üreticilerin derin delik delme hedeflerine ulaşmalarını sağlayan takım desteği, soğutma suyu teslimatı ve proses geri bildirimi sağlar.

Bu özellikler, CNC işleme merkezlerine kıyasla, döngü süresini kısaltarak, takımları stabilize ederek, talaşları tahliye ederek ve takım kırılma ve proses arızalarını önleyerek işlemi optimize eder ve derin delik delme yöntemlerine öncelik verir.

Derin bir delik olarak kabul edilen nedir?

Derin Delik Delme Makinesi Çeşitleri

Derin deliklerin üretilmesinde kullanılan iki temel takım tipi vardır: Gundrilling ve BTA delme. Bu aletlerin gereksinimleri, onları kullanan derin delik delme makinelerinin tasarımını ve sistemlerini belirler. Bazı durumlarda, BTA ve Gundrilling işlemleri, soğutucu ve takım değiştirme teknolojisine sahip tek bir makinede birleştirilebilir.

Gundrilling tipik olarak 1 mm [0.040] ila 50 mm [2.00 inç] çapındaki derin delikler için kullanılırken, BTA delme çapı 20 mm [0.80 inç] ila 250 mm [10 inç] ve daha büyük delikler için mümkündür.

İletişim

Bize bir e-posta gönderebilirsin, en kısa sürede size geri döneriz.

Arama Yapın